אמי רוסום, 2010   מקור: ויקיפדיה (כריסטיאנו דל ריצ'יו)
בתמונה אמי רוסום

יעלו בקרוב

קלארק | Clark

ביל סקארסגארד שגילם את הליצן הרצחני, פניוויז, בסרט "זה", מגלם את הפושע הידוע לשמצה, קלארק אולופסון, בסדרה שוודית מקורית של נטפליקס.

ששת פרקי הסדרה יגוללו את חייו של אולופסון, מתחילת קריירת הפשע שלו בשנות השישים ועד היום. במהלך חייו, הורשע אולופסון במעשי שוד, בתקיפה, בסחר בסמים ואפילו בניסיון רצח, ובילה את רוב חייו מאחורי סורג ובריח. אולופסון זכה להכרה לאומית בשוודיה בשל חלקו בשוד הבנק בכיכר נורמלמסטרוג בסטוקהולם – שוד שבגינו נטבע המושג "תסמונת סטוקהולם".

מ-5 במאי 2022, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

Angelyne

אמי רוסום ("חסרי בושה") מגלמת את הזמרת המסתורית אנג'לין שהתפרסמה בשנות השמונים בזכות הופעתה האיקונית על שלטי חוצות בלוס אנג'לס. הסדרה שתעלה בשירות הסטרימינג "פיקוק", מבוססת על תחקיר שפורסם במגזין "הוליווד ריפורטר", בו נחשפה זהותה האמיתית של אנג'לין.

מלבד רוסום יככבו בסדרה מרטין פרימן ("פארגו"), ג'פרסון הול ("האלווין"), לוקאס גייג' ("הלוטוס הלבן"), אלכס קרפובסקי ("בנות") וצ'ארלי רואו ("רוקטמן").

מ-19 במאי 2022, בפיקוק

 

פרוייקטים עתידיים

ספיי קידס – האתחול

אולפני סקיידאנס יפיקו עבור נטפליקס אתחול של סדרת הסרטים המצליחה "ספיי קידס". רוברט רודריגז ("עיר החטאים") שכתב וביים את ארבעת סרטי "ספיי קידס", יכתוב, יביים ויפיק גם את הסרט החדש בו תוצג משפחה חדשה של מרגלים. רודריגז כבר שיתף פעולה עם נטפליקס ביצירת סרט גיבורי העל לילדים "גיבורים זה אנחנו".

American director Robert Rodriguez 2007 pinguino k 

רוברט רודריגז

A Small Light

דיסני+ תעלה סדרה של שמונה פרקים על חייה של חסידת אומות העולם מיפ חיס שיחד עם בעלה יאן, הסתירה את משפחתה של אנה פרנק מפני הנאצים. לאחר שמשפחת פרנק נתפסה, מיפ מצאה את יומנה של אנה ושמרה אותו. כשאוטו פרנק, אביה של אנה, חזר מאושוויץ, מיפ החזירה לו את היומן של בתו והוא הוציא אותו לאור. את חיס תגלם בל פאולי ("תוכנית הבוקר"), ולצידה יככבו ליב שרייבר ("ריי דונובן") בתור אוטו פרנק וג'ו קול ("כנופיית ברמינגהאם") בתור יאן חיס. בהפקת הסדרה מעורבים גם אולפני קשת.

שם הסדרה לקוח מאמרה מוכרת של חיס: "אפילו מזכירה פשוטה, או עקרת בית או נערה יכולות, בדרכים הקטנות שלהן, להדליק אור קטן בחדר חשוך".

Miep Gies Jan Gies Otto Frank 1961 Jac. de Nijs Anefo

מיפ חיס, יאן חיס ואוטו פרנק, 1961

שי שגב משמש כמבקר תרבות, קולנוע וטלוויזיה באתר דיומא. בשנים האחרונות משמש ככתב היין, האלכוהול והקולינריה הבינלאומית של Ynet, כתב התרבות והטכנולוגיה באתר ג'ירפה, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים

users: שי שגב

עוד בנושא

אולי יעניין אותך

הנקראים ביותר

המלצת העורכים

החדשים ביותר