מסע בין כוכבים: עולמות חדשים ומשונים   מקור: יוטיוב

עלו לאחרונה

עוגה או לא עוגה? | ?Is it Cake

בתחום הטלוויזיה רווחת האמירה הסרקסטית שנטפליקס תאשר הפקה של כמעט כל תוכנית ולא משנה עד כמה היא מטורפת. השעשועון החדש "עוגה או לא עוגה?" שעלה החודש לשירות הסטרימינג מלמד שמאחורי העוקצנות יש לא מעט אמת.

תשעה אופים מתחרים במהלך עונה בת שמונה פרקים מי טוב יותר באפיית עוגות שלא נראות כמו עוגות. בחלק הראשון של כל פרק שלושה מהאופים מכינים עוגות ריאליסטיות עד כדי גיחוך – ברווז צעצוע, נעל ספורט וכוסות חד פעמיות – ובחלק השני של הפרק שלושה שופטים סלבריטאים (רובם לא כל כך מוכרים), צריכים לענות על השאלה "עוגה או לא עוגה?".

למרות שזהו בהחלט שעשועון מוזר, ההחלטה של נטפליקס היא לא מטורפת כמו שנראה ממבט ראשון. מדובר במם מוכר ואפשר למצוא ברשת לא מעט תמונות וסרטונים ויראליים של עוגות ריאליסטיות. את התוכנית מנחה מייקי דיי ("סאטרדיי נייט לייב").

מ-18 במרץ 2022, בנטפליקס ישראל (עם תרגום לעברית)

 

יעלו בקרוב

Tokyo Vice

בשנות התשעים המאוחרות, העיתונאי האמריקאי ג'ייק אדלשטיין עובר לטוקיו כדי להצטרף לצוות של עיתון יפני גדול. אדלשטיין חובר לבלש במחלק המוסר של משטרת טוקיו כדי לחקור את העולם האפל והמסוכן של היאקוזה.

הסדרה מבוססת על ספרו האוטוביוגרפי של העיתונאי ג'ייק אדלשטיין – Tokyo Vice: An American Reporter on the Police Beat in Japan.

בתפקידים הראשיים מככבים אנסל אלגורט ("סיפור הפרברים") וקן ווטנבה ("פוקושימה 50"). לצידם משתתפים גם רייצ'ל קלר ("ג'ון הנבל") ורינקו קיקוצ'י ("ווסטוורלד").

מ-7 באפריל 2022, ב-HBO Max

מסע בין כוכבים: עולמות חדשים ומשונים | Star Trek: Strange New Worlds

הסדרה החדשה בזיכיון "מסע בין כוכבים" היא ספינאוף של הסדרה "מסע בין כוכבים: דיסקברי" ופריקוול של הסדרה המקורית. את "מסע בין כוכבים: עולמות חדשים ומשונים" יצרו אלכס קורצמן ("מסע בין כוכבים: פיקארד"), עקיבא גולדסמן ("טיטאנים") וג'ני לומט ("קלריס").

קפטן כריסטופר פייק והצוות של ספינת החלל "אנטרפרייז" חוקרים עולמות חדשים בעשור לפני תחילת הסדרה המקורית. לצד פייק משרתים סגניתו אונה צ'ין-ריילי, ד"ר מ'בנגה, לא'אן נוניאן-סינג (קרובת משפחה של חאן נוניאן-סינג), הקאדטית ניוטה אוהורה וקצין המדע ספוק!

בתפקידים הראשיים משחקים אנסון מאונט ("גיהנום על גלגלים"), רבקה רומיין ("אקס-מן"), באבס אולוסאנמוקון ("חולית"), כריסטינה צ'ונג ("התנהגות חולנית"), סיליה רוז גודינג ("Jagged Little Pill") ואית'ן פק ("שמי חצות").

מ-5 במאי 2022, בפרמאונט פלוס

 

חדשות ועדכונים

דיסני מציעה מוצר תומך פרסומות עבור שירותי הסטרימינג של "דיסני פלוס"

ענקית המדיה הודיעה כי החברה תשיק מוצר מקביל לשירות הסטרימינג שלה, דיסני פלוס, במסגרתו תאפשר החברה לצפות בתכנים עם פרסומות ברקע וכך תוכל לגרוף הכנסה גדולה יותר עבור כל משתמש.

אין מדובר בחידוש בשוק הסטרימינג שכן HBO Max, פרמאונט פלוס, דיסקברי פלוס והולו כבר מציעות בחירה בין מסלול נטול פרסומות לבין מסלול עם פרסומות בעלות נמוכה יותר.

השירות יופץ באופן בינלאומי (כולל ישראל) החל משנת 2023.

שי שגב משמש כמבקר תרבות, קולנוע וטלוויזיה באתר דיומא. בשנים האחרונות משמש ככתב היין, האלכוהול והקולינריה הבינלאומית של Ynet, כתב התרבות והטכנולוגיה באתר ג'ירפה, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים 

users: שי שגב

עוד בנושא

אולי יעניין אותך

הנקראים ביותר

המלצת העורכים

החדשים ביותר